1

VALYMO PASLAUGOS

''NAMŲ FĖJA''


Namų valymas -  apima visas patalpų valymo paslaugas. Šiuo atveju jums gali padėti tik kvalifikuoti specialistai, turintys patirties ir žinių, kaip tai įveikti. Tam  naudojamos tik specialios, kokybiškos  ir saugios aplinkai valymo priemonės, kurios leidžia pasiekti geriausių valymo rezultatų. Tik turint specialių žinių, praktikos šioje srityje ir profesionalios įrangos pagalba galima atlikti visus valymo darbus saugiai, efektyviai ir greitai.

- Virtuvinių spintelių vidaus ir išorės valymas.

- Virtuvinės technikos valymas (gartraukių, mikrobanginės, orkaitės).

- Sanitarinių patalpų cheminis valymas.

- Kilimų siurbimas.

- Grindų plovimas .

- Veidrodžių, šviestuvų valymas.

- Minkštų baldų siurbimas.

- Plintusų , staktų , radiatorių valymas.

- Voratinklių nuėmimas.

- Šiukšlių išnešimas, maišelių keitimas bei šiukšliadėžių valymas ir t.t.Profesionaliai   atliekame patalpų valymo darbus po statybos ir remonto darbų.

Tokiems  darbams atlikti, reikia specialios profesianalios įrangos, specialių valymo priemonių, žinių ir patirties.

Kvalifikuoti įmonės   specialistai pasirūpins kiekviena smulkmena – ne tik kruopščiai sutvarkys  likusias po remonto šiukšles, bet ir išvalys grindis ar baldus, nepažeisdamas  jų paviršiaus, jei netyčia remonto metu jie būtų sutepti statybinėmis medžiagomis. Per kelias valandas,  po remonto, jūsų namai taps jaukumo   ir švaros oaze.


Profesionalus langų valymas -  Jums bus atliktas ne tik kokybiškas langų valymas, nepaliekantis dryžių, bet ir išvalysime rėmus, palanges, karnizus, taip pat profesionalių įrankių pagalba, išvalysime sunkiai pasiekiamus langų paviršius.